• whatsapp / Wechat: +8613609677029
 • jason@judipak.com
 • KATEGORITË

  Produkte Featured

  Rreth nesh

  Judi Packaging ka shërbyer me sukses nevojat e paketimit të shitësve për më shumë se katërmbëdhjetë vjet. Linja jonë e plotë e produkteve të paketimit me pakicë është e disponueshme dhe ofron tendencat më të fundit dhe më të suksesshme për një produkt unik dhe të personalizuar. Me kënaqësinë e klientit dhe riporositë në krye, fokusi ynë në produktet inovative na ka lejuar të bëhemi lider duke ofruar produkte cilësore me çmime të arsyeshme. Stafi ynë i ditur i shitjeve është i disponueshëm për të ofruar sugjerime kreative dhe të menduara për t'ju ndihmuar të përmbushni qëllimet tuaja të paketimit. Ne mirëpresim mundësinë për t'ju ndihmuar të personalizoni paketimin tuaj për të maksimizuar imazhin e dyqanit tuaj përmes etiketave të personalizuara, etiketave, letrës së ambalazhit dhe qeseve letre, shiritit Washi dhe blerësve, si dhe kutive të dhuratave, fasuleve të printuara dhe fjongove. Litar me litar.

  Lexo më shumë

  Lajme dhe ngjarje