• whatsapp / WeChat: +8613609677029
 • jason@judipak.com
 • трговски капацитети

  ТИМ 截图 20180815113944
  главни пазари Вкупниот приход (%)
  домашниот пазар 30.00%
  Северна Европа, 20,00%
  Западна Европа 15,00%
  Северна Америка 10,00%
  Океанија 10,00%
  Европа 5,00%
  Јужна Америка 5,00%
  Јужна Азија 4,00%
  Југоисточна Азија 1,00%
  Главни клиенти: Комбиња, Hugo Boss
  Вкупно Годишна продажба: Под 1 милион $
  Извоз Процент: 61% - 70%

  бизнис Услови

  Прифатени Услови за испорака: ФОБ, ЦФР, CIF, EXW, ДДП, DDU, Експрес испорака
  Прифатени плаќање Валута: Долари, евра, AUD, HKD, Британија, CNY
  Прифатени Тип на плаќање: T / T, L / C, MoneyGram, Кредитна картичка, PayPal, Western Union, Кеш
  Најблиската пристаниште: Yantian, Shekou, Huangpu

  трговијата Способност

  Број на вработени во трговија департмент: 3-5 луѓе
  Просечна Водач Време: 6 ден (а)
  Извоз на владата: Користење на средство
  Дали поседуваат дозвола за извоз
  Извоз број Лиценца: 4419960QRR
  Извоз Име на компанија: Донг Гуан Џуди Индустриски копродукции, ООД


  WhatsApp Онлајн Chat!