• whatsapp / WeChat: +8613609677029
 • jason@judipak.com
 • за нас

  sdfasd (2)

  Џуди пакување успешно се служи на потребите на пакување на трговците на мало за повеќе од десет години. Нашата комплетна линија на производи за пакување на мало е лесно достапна и нуди најновата и најуспешните трендови за уникатен и кориснички.

   

  Со задоволството на клиентите и reorders во првите редови, нашиот фокус на иновативни производи ни овозможи да стане лидер во обезбедување на квалитетни производи по разумни цени. Нашите познавања продажбата на персоналот е на располагање за да понудат креативни и внимателен предлози да ви помогне да ги постигнете вашите цели пакување. Го поздравуваме можноста да ви помогне да го изберете вашиот пакување за да се зголеми сликата вашата продавница, преку сопствени етикети, hangtags, хартија за завиткување и хартиени кеси, Washi лента и купувачи, како и подарок кутии, печатени ткиво и лента. Врвка.

  Вашето задоволство е наш врвен приоритет, ние го цениме можност да заработите вашиот бизнис.
  Вашата доверба и вашиот бизнис се секогаш многу ценет. Ви благодариме за вашата постојана поддршка