• whatsapp / Wechat: +8613609677029
 • jason@judipak.com
 • Rreth nesh

  sdfasd (2)

  Judi Packaging ka shërbyer me sukses paketimin nevojat e shitësit për më shumë se dhjetë vjet. Shkarko jonë e plotë e produkteve të paketimit me pakicë është në dispozicion dhe ofron tendencat e fundit dhe më të suksesshme për një unike dhe të përshtatur.

   

  Me kënaqësinë e konsumatorit dhe reorders në ballë, fokusi ynë në produkte të reja na ka lejuar që të bëhet një udhëheqës ofruar produkte të cilësisë me çmime të arsyeshme. Ynë i ditur shitjet e stafit është në dispozicion për të ofruar sugjerime kreative dhe i zhytur në mendime për t'ju ndihmuar të përmbushur qëllimet tuaja paketimit. Ne mirëpresim mundësinë për të ndihmuar ju rregulloje paketimin tuaj për të maksimizuar imazhin e dyqan tuaj nëpërmjet etiketat doganore, hangtags, letër ambalazhi dhe qese letre, shirit Washi dhe blerësit, si dhe kuti dhuratë, indeve të shtypura dhe fjongo. Litar i shkurtër.

  Kënaqësinë e juaj është prioriteti ynë kryesor, ne e vlerësojmë mundësinë për të fituar biznesin tuaj.
  Besimin tuaj dhe biznesin tuaj janë gjithmonë mjaft appreciated. Faleminderit për mbështetjen tuaj të vazhdueshme