• whatsapp / Wechat: +8613609677029
 • jason@judipak.com
 • Recycle paketim luks letër dhuratë kuti modës ngurtë kuti sirtar

  Përshkrim i shkurtër:

  Material: Paper Industrial Use: Gift & Craft Feature: Recyclable Printing Handling: Embossing, Glossy Lamination, Matt Lamination, Stamping, UV Coating, Varnishing Custom Order: Accept Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: Judi Size: Customized Color: Customized Logo: Printed or stamped your logo Certifaicate: ISO Sample: For free OEM and ODM: Welcome Supply Ability: 100,000 Pieces per Month Packagin...


 • Color: pantone,CMYK,customized
 • Shipping method: By sea. By air freight. By Express
 • Kushtet e pagesës: T / T. Paypal. Western Union.
 • Lead time: 15-20days
 • Shipping port: shenzhen. Guangzhou.Hongkong
 • Detail Product

  Tags Product

  materiali:
  letër
  Përdorim industrial:
  Dhurata & Artizanatit
  Feature:
  riciklueshme
  Shtypi Trajtimi:
  Embossing, Kantier shkëlqim, Matt Kantier, vulosje, UV Veshje, lustrim
  Custom Order:
  pranoj
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  Judi
  Size:
  customized
  Ngjyrë:
  customized
  Logo:
  Shtypura ose stampuar logon tuaj
  Certifaicate:
  ISO
  Sample:
  Falas
  OEM dhe ODM:
  i mirëpritur
  Furnizimi Aftësia:
  100.000 copë në muaj
  detajet Paketimi
  paketim Export kartoni apo përshtatur
  Port:
  Shenzhen ose Hongkong
  Koha Lead:
  15-20 ditë

  undefined

   

   

  110
  公司 简介

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!