• whatsapp / Wechat: +8613609677029
  • jason@judipak.com
  • Dave Bautista më në fund merr dhuratën e tij të mbështjelljes Stuber nga Kumail Nanjiani në Jimmy Kimmel Live!

    Ndërsa roli i parë komik i superheroit Dave Bautista, i kthyer në mundës, i shndërruar në aktor dhe me mendje të mirëfilltë, ndoshta nuk ka ecur sipas planit, është e vështirë të mos rrëmbesh për këtë gjë. Duke u shfaqur në emisionin Jimmy Kimmel Live të së mërkurës!, Bautista zbuloi se ai kishte qenë aq mirënjohës dhe i emocionuar për këtë moment historik të fundit të karrierës, saqë bleu dhurata të personalizuara për çdo kast dhe pjesëtar të ekipit në Stuber, komedinë e papërputhshme të miqve që ai është me Kumail Nanjiani. (Dhe të cilën AA Dowd-i ynë e vlerësoi me ashpërsi veçanërisht të qartë, ndoshta duke rrezikuar një Bombë Demoni në proces.)

    Kimmel, siç është mënyra e tij, organizoi të ftuarin e tij për një nga ato surprizat në transmetim që i pëlqejnë aq shumë, duke nxjerrë në pah një Nanjiani dele, i cili u përpoq të ndreqte mungesën e bujarisë së tij të mbështjelljes së festës duke i dhënë me zell koleges së tij trupmadh një ofertë e mbështjellë bukur. Bautista, i famshëm një koleksionist i zjarrtë i kutive të drekës (çfarë, një djalë i madh nuk mund të ketë hobi?), mori me sukses dhuratën e vonuar të Kumail (një kuti drekë Bruce Lee e mbushur me ushqime pa gluten), përpara se të mbështillte shokun e tij të ri (relativisht) të vogël. në një përqafim të duhur ariu gjigant. (Dhe ndërsa Bautista pranoi se ai tashmë ka një kuti drekë të Bruce Lee, ai nuk e ka këtë kuti drekë të veçantë të Bruce Lee, kështu që gjithçka është mirë.) Siç ishte rasti me besnikërinë e tij vokale ndaj drejtorit të tij të pushuar atëherë të ripunësuar të Guardians Of The Galaxy. James Gunn, Bautista është lidhur shumë fort me Nanjianin, duke e quajtur miqësinë e tyre në jetën reale të krijuar nga Stuber "një dashuri e vërtetë për njeriun". (Dhe, sipas dëshmive fotografike, koha e Nanjianit me Bautista-n duket se ka kaluar në formën e fizikut të tij të ri të miut të palestrës të frymëzuar nga komiket.)

    Sa i përket të ardhmes së Bautista-s në komedi, Kimmel luajti mbi personazhin e ashpër të Bautista-s në një pjesë komerciale, gjoja për shfaqjen speciale të parë të yllit në Netflix, me titullin e duhur "I've Never Done This Before". Në thelb është gaga e Rainier Wolfcastle, por me më shumë shaka me goditje dhe një goditje përfundimtare të një kritiku të ashpër të audiencës në vend të breshërisë së zjarrit të armëve automatike të Wolfcastle. Pra, përsëri, AA, kujdes shpinën, bir.


    Koha e postimit: 23-07-2019